09
lis
2020
Sophos Intercept X nagrodzony przez CRN jako najlepszy system Endpoint Security roku 2020

Sophos Intercept X to najbardziej wyrafinowane w branży rozwiązanie do ochrony punktów końcowych, oferujące wiele warstw zabezpieczeń zapewniających niezrównaną ochronę przed zaawansowanymi atakami. Wykorzystuje kompleksowe i dogłębne podejście do ochrony punktów końcowych, które powstrzymuje najszerszy zakres zagrożeń.

Natomiast współdziałającym i rozszerzającym funkcjonalność jest system Endpoint Detection and Response (EDR) w kolejnej już, trzeciej wersji, wprowadzonej w czerwcu 2020 r. Ta jedna z najbardziej znaczących aktualizacji produktu Sophos, sprawia, że jest to pierwsze rozwiązanie przeznaczone zarówno dla analityków bezpieczeństwa, jak i administratorów IT zapewniające partnerom handlowym i użytkownikom końcowym analizę zagrożeń i wiedzę w zakresie bezpieczeństwapotrzebne do szybkiego identyfikowania problemów, ustalania priorytetów i reagowania na nie.

W zestawieniu pojawia się również produkt Sophos Managed Threat Response jako jeden z finalistów kategorii Security - Threat Intelligence / Incident Response.

Wręczenie nagród Tech Innovator Awards odbędzie się w grudniu i będzie można je śledzić online na stronie  crn.com/techinnovators.

Autor

Piotr Skowroński
Product Manager