Firewall Web Wireless Email
Sophos central

Miejsce, które łączy wszystkie poziomy ochrony - Sophos Central

To serce systemu Sophos Synchronized Security, dzięki któremu wszystkie elementy ochrony komunikują się ze sobą i razem tworzą zaawansowany system reagujący na wszelkie zagrożenia. Jednocześnie jest to intuicyjna konsola do zarządzania i raportowania z systemem self-service.

Ochrona sieci

FIREWALL

Automatyczna reakcja na zaawansowane zagrożenia. Funkcjonalna, prosta w obsłudze zapora sieciowa nowej generacji pozwalająca na zarządzanie, przeglądanie, filtrowanie oraz sortowanie wszystkich użytkowników, aplikacji oraz reguł sieciowych na pojedynczym ekranie.

Ochrona urządzeń końcowych i serwerów

ENDPOINT

Ochrona, która daleko wykracza poza ochronę opartą na sygnaturach znanych zagrożeń. Dzięki integracji z agentem końcowym i konsolą zarządzania umożliwia ustawianie zasad dotyczących stron internetowych, aplikacji, urządzeń i danych. Ma na celu zapobiec dotarciu zagrożeń do urządzenia.

ENCRYPTION

Inteligentna ochrona danych w przypadku utraty urządzenia. Zarządzanie natywnym szyfrowaniem systemu Windows i MacOS, daje gwarancje, że wrażliwe dane będą nieczytelne dla niepożądanych osób, a szyfrowanie dysku na utraconym urządzeniu jest zawsze aktywne.

INTERCEPT X

Ochrona z mechanizmami sztucznej inteligencji do obrony przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami. W szczególności przed złośliwym oprogramowaniem szyfrującym dane dla okupu i innymi wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach. Funkcjonuje obok tradycyjnego antywirusa.

Poznaj Sophos
Synchronized Security

Pokonaj hakerów we własnej grze, koordynując obronę. Zobacz, co się dzieje, gdy twoja stacja robocza, zapora sieciowa i szyfrowanie rozmawiają ze sobą i automatycznie reagują na ataki.

Zobacz

Sophos XG Firewall:
Jak to działa

Poznaj funkcjonalności XG Firewall i możliwości ustawiania polityk w prostej, intuicyjnej konsoli oraz zarządzanie wieloma zaporami. Wszystko w jednym prostym interfejsie.

Zobacz

Sophos XG:
Synchronized App Control

Pokonaj hakerów we własnej grze, koordynując obronę. Zobacz, co się dzieje, gdy twoja stacja robocza, zapora sieciowa i szyfrowanie rozmawiają ze sobą i automatycznie reagują na ataki.

Zobacz

Sophos Central:
Endpoint + Intercept X

Poznaj Platformę Sophos Central i zobacz jak w prosty sposób możesz rozpocząć ochronę swoich urządzeń końcowych z Sophos Endpoint Protection Advanced + Intercept X.

Zobacz